İletişime Geç

Hakkımızda

hakkımızda resim

Biz Kimiz ?

2007 yılında ilk hizmet vermeye başladığımızda birçok hayalimiz vardı. Bu hayaller içinde en heyecan verici olanı ise; etiket sektörünün hizmet anlayışını değiştirmekti. Etiket firmaları o zamanlar sadece üretime odaklanmışlardı. Müşteri memnuniyeti ve destek gibi kavramlar ikinci plandaydı. Doğal olarak, tekstil firmaları bu alanda büyük sıkıntılar yaşıyordu. Verdikleri işi sorunsuz alabilmek için etiket firmalarını sürekli denetlemeleri gerekiyordu. Bu da büyük bir zaman kaybına neden oluyordu. Malesef, şu an bile birçok etiket firması bu mantelite ile çalışmaya devam ediyor.

Kurulduğumuzdan bu yana 11 yıl geçti. Bu süreç içinde başlangıçtaki hayalimizi gerçekleştirmek için çok çalıştık. Amerika ve Avrupa pazarlarını inceleyerek, yerli firmalara nasıl daha fazla değer katabileceğimizi araştırdık. Tabi bu hiç kolay olmadı. Birçok farklı sorunla karşılaştık. Ancak, yavaş yavaş arzuladığımız sistem oturmaya başladı. Şu an geliştirdiğimiz bu sistem ile birlikte çalıştığımız firmalara her yönden destek sunabiliyoruz. Bu sayede, firma sahipleri, neyin, ne zaman ve nasıl olacağını bilir ve belirsizlik duygusundan kurtulurlar.

Tüm bu sebeplerden ötürü; bizi iş vereceğiniz bir firma olarak düşünmeyin. Firmanızın bu iş ile ilgilenen alt bir şubesi olarak düşünün. Çünkü tüm süreç boyunca size yakın çalışır ve her isteğinizi anında yerine getiririz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Misyonumuz; çalıştığımız her yeni firmaya daha önce yaşamadıkları bir hizmet deneyimi sunmaktır. Bunu gerçekleştirmenin yolu ise insanları dinleyip, onları gerçekten anlamaktan geçiyor. Eğer bunu yapabilirsek; markaların aslında nelere ihtiyaç duyduğunu öğrenebiliriz. Ardından bu ihtiyaçlar çerçevesinde çalışmalara başlayabiliriz. Bu da hem bizim, hem de çalıştığımız firma için olumlu bir deneyim oluşturur.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; hizmet kalitemizi daha da arttırmak ve yurtdışındaki etki alanımızı genişletmektir. İnandığımız bir söz var. O da; "her zaman daha iyisi yapılabilir" sözüdür. Bu yüzden, şimdiye kadar geliştirdiğimiz birçok yanımızı, daha da fazla geliştirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Tüm bunları yapmamızın nedeni ise; aldığınız hizmeti daha etkili bir hale getirmektir.