İletişime Geç

Müşteri Yorumları

Yaklaşık iki senedir Etiket Vitrini ile çalışıyoruz. Ve bu süre içinde tüm siparişleri zamanında teslim ettiler. Sektörde zor görülen bir durum.

Bülent Punar Strada

Daha önce çalıştığımız etiket firmasında sürekli sorunlu işlerle karşılaşıyorduk. Ancak Etiket Vitrini ile çalışmaya başladıktan sonra henüz böyle bir olay yaşamadık.

Gökhan İşal Chamakh

Etiket Vitri'ninin oluşturduğu profesyonel görüntü başta bizi fiyat bakımından tedirgin etmişti. Aldığımız ilk fiyatlar bunun yersiz bir endişe olduğunu gösterdi.

Ali Tosun Mastiff Tekstil

Firma ile ilgili söyleyebileceğim tek şey; kolaylık. Sipariş verme olsun ya da herhangi bir konuda iletişime geçme olsun. Her şey şeffaf ve net.

İsmail Üşümüş Enişte Tekstil

Markam için tasarlayıp baskısını yaptıkları karton etiketler gerçekten çok başarılı oldu. Satışlarımı olumlu olarak sandığımdan daha fazla etkilediler.

Hüseyin Altuntaş Escarcha

Öncelikle Etiket Vitrini harika bir ekibe sahip. Çalıştığım firmalar arasında açık ara konuya en hakim ve bilgili olanlar.

Dirsen Berk Via Monte

Ozan Bey ile ilk iletişime geçtiğimde aklımda onlarca soru vardı. Sağolsun Ozan Bey tüm sorularıma sıkılmadan cevap verdi. Ve hâlâ ekip olarak desteklerine devam ediyorlar.

Nesli Devrim Nesli Devrim Butik

Etiket Vitrini ile çalışmaya başladığınız an hem sundukları destekte hem de verdikleri ürünlerde tüm kaliteyi hissedebiliyorsunuz.

Kerem Altınöz Doğan Tekstil