İletişime Geç

DAMLA ETİKET

Çok farklı alanlarda kullanımı bulunan damla etiket, özellikle firma tanıtımlarını göz önünde bulunduranlar için oldukça elverişli bir reklam aracıdır. Şık bir görünüme sahip olan damla etiketler firmanızı en iyi şekilde temsil edeceklerdir.

Kullanılan malzemeler sonucunda 3 boyutlu görüntü ortaya çıkaran damla etiketle dikkat çekici bir ürün olduğu için firmanızın reklamını yapmak için bire birdirler. Tabi, damla etiket üretimi yapılırken de dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi tasarımdır. Genelde firma logolarının kullanıldığı damla etiketlerde eğer renkler birebir tutturulamaz ise ne yazık ki ortaya çıkan sonuç hüsran olacaktır. Bu nedenle, damla etiket üretimi için kullanılan makine oldukça önemlidir. Tasarım ayağında da işin ehli bir personelin bulunması da ayrıca başka bir önemli konudur.

Etiket Vitrini olarak damla etiket tasarımı ve üretiminde uzman kadromuz ve yüksek teknolojili makinelerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Bu nedenle, ortaya çıkacak olan damla etiketler de kaliteli ve sizlerin tam da olması isteyeceğiniz seviyede çıkar. Yüksek hacimli üretim hattına sahip olduğumuz için istediğiniz miktardaki damla etiketleri belirttiğimiz süre içerisinde sizlere teslim edebiliyoruz.

Bu konu hakkında her türlü bilgi ve siparişleriniz için iletişim formumuzu doldurabilir ya da belirtilen telefon veya mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Örnekler

damla etiket örnek 1
damla etiket örnek 2
damla etiket örnek 3
damla etiket örnek 4
myImages